loading

Samoobslužné výčepy

Jste milovníci dobrého piva?

Právě pro Vás je v naší restauraci Waldeska připraven samoobslužný výčepní stůl, kde si můžete načepovat pivo sami. Říká se, že sládek pivo vaří a hostinský ho „dělá“. Je to stejná věda jako jakákoli jiná činnost, která se dělá dobře a s láskou. V restauraci Waldeska se vám snažíme nabídnout nejvyšší možný standard pivní kultury.

Pivo je skladováno v tancích po tisíci litrech a od uvaření sládkem až po expedici do tanků, které naplní cisterna pivovaru, nepřijde s ničím jiným do styku. Proto nepotřebuje úpravu jako sudové nebo lahvové a má nezaměnitelnou přírodní chuť a aroma. Do těchto tanků je pod tlakem přiváděn vzduch, který zajistí expedici piva k vašemu stolu. Tato technologie zaručuje nejkvalitnější a nejšetrnější uskladnění a expedici. Jinými slovy: jaké pivo sládek uvaří, takové si Vy načepujete. Bez příměsí hnacích plynů, bez dotyku lidské ruky. Je to pivo ve své ryzí podobě.

waldeska-foto-na-web-030

K těmto samoobslužným výčepním stolům přijímáme objednávky pro čtyři osoby a více. Za jednotnou cenu 495 Kč pro tankový  Gambrinus Nepasterizovaný 10° na osobu si jistě vyberete z následující nabídky pokrmů:

PEKÁČEK PLNÝ MASA (pro čtyři osoby)1500g
VEPŘOVÁ ŽEBRA Buffalo (pálivá)/ BBQ (sladká) -(pro dvě osoby)600g
KŘÍDLA Blair´s (pálivá)/ Chicago (sladká) 600 g
WALDESKA BURGER( hovězí s papričkou Jalapeňos a extra smaženou slaninou), hranolky200g
SÝROVÝ BURGER(hovězí se sýrem,červenou cibulí),hrnolky200g
MARINOVANÁ KRKOVICE NA GRILU 200 g,/ nebo 300 g
MORAVSKÝ VRABEC,listový špenát,bramborové knedlíky200g
ZVĚŘINOVÝ JELENÍ GULÁŠ,zdobený čerstvým křenem, houskové a bramborové knedlíky200g

V ceně 495 Kč na osobu je zahrnuto jedno jídlo a samozřejmě piva co kdo vypije.

Top
Translate »